Akıllı Otel Yazılımı Hoteza

Akıllı Otel Yazılımı Hoteza Otel müşterilerine tek tuşla tüm hizmet ve ürünleri yönetme şansı tanıyan Hoteza ile oteller yepyeni bir döneme giriyor.

Сок sayıda misafir ağırlayan ve hizmet kalitesini artırmak isteyen otellere yönelik geliştirilen Hoteza’nın turizm sektörüne de büyük ölçüde katkı sağlayacağı öngörülüyor.

Türkiye’de ilk kez Hoteza tarafından uygulanan bu sistem, otellere sunduğu farklı ürünleri ile hizmet olanaklarını çeşitlendiriyor ve kalitesini artırıyor.

Hoteza TV, HotPad, Hot Mobile, HotSign, HSIA ( Hıgh Speed Internet Access) gibi tamamen teknolojiye dayalı sistemler, otelin hem kurum içi hem de misafirlerle olan iletişimini güçlendiriyor ve her iki tarafa da zaman kazandırıyor.

Akıllı Otel Yazılımı Hoteza Dünya çapında Radisson Blu, Hilton, Sheraton başta olmak üzere son üç yılda 200’ün üzerinde büyük otel zincirlerine hizmet veren Hoteza, şimdi Türkiye’de de satışa sunuluyor. Otellerde kullanılan bu teknolojik uygulamalar sayesinde turizm sektörünün de önemli ölçüde büyüyeceğini şimdiden söyleyebiliriz. Hoteza’nın oteller için sunduğu teknolojik ürünlere bir göz atalım.

Hoteza TV

Hoteza TV, bir TV’den çok daha fazlası.

Oda televizyonunu müşteri temas noktası haline getiren Hoteza TV, bir çok akıllı TV markası ile bağlantılı ve set top box vb. donanıma gerek duymadan çalışıyor. Ayrıca Hoteza TV’den otel yönetimi ile mesajlaşıp, oda servisine sipariş verip, uyanma saatinizi ayarlayıp, restoranlar ve menüleri inceleyip hatta yer ayırtıp yemek siparişinizi de verebiliyorsunuz. SPA için size uygun süre ve türü seçip rezervasyon yapabiliyorsunuz.

Hoteza TV, set top box veya benzeri donanıma gerek duymayan ve bünyesinde akıllı TV uzantılarını içeren bir TV sistemidir. Bu sistem sayesinde otel misafirleri, Netflix, gibi uygulamalara anında erişim sağlayıp dilediği TV programını izleyebiliyor. Ayrıca Hoteza’nın TV ürünü ile misafirler otelden gelen mesajları okuyabiliyor, otel içi rezervasyonlarını, ödeme işlemlerini gerçekleştirebiliyor, otelin restoran ve dükkanlarına siparişte bulunabiliyor. Otel oda otomasyon sistemine de entegre olan Hoteza TV, odayla ilgili bir çok sistemi kontrol altına alma imkanı sağlıyor.

HotPad

HotPad, aslında Hoteza TV’yi tamamlayan otel odasının lüks hizmet tamamlayıcısı. TV’yı kumanda edebildiğiniz gibi otel içi oda otomasyonuna da HotPad ile hükmedebiliyorsunuz. iOS ve Android olmak üzere çift tabanlı kurgulanan tabletler, çok dilli olma özelliği taşıyor. Ayrıca bu sistem sayesinde otel personeliyle kolaylıkla iletişim kurulabiliyor.

Hot Mobile

Hoteza’nın HotMobıle ürünü bir applicatıon olarak misafirlere sunuluyor. Böylelikle misafirler bu uygulama ile otelin tüm hizmetlerine ulaşabiliyor, ekranı aracılığıyla servislere istediği talimatları gönderebiliyor. Taksi çağırma, spa randevusu ayarlama, ekstra bir diş fırçası isteme gibi tüm hizmetleri ekranından isteyebilen konuklar ayrıca telefonlarını oda anahtarı olarak da kullanabiliyor. Yine çok dilli olarak kurgulanan uygulama, kullanıldığı otele prestij kazandırıyor.

HotSign (Digital Signage)

Hoteza’nın HotSign ürünü ise zincire bağlı oteller arası, personel arası ve misafir ile otel arasındaki iletişimi kuvvetlendirmeye yönelik oluşturuldu. Oteller için modern dijital tabela çözümü olan HotSign, otel içindeki veya zincirler arasındaki duyuruların tek bir ekrandan, aynı anda duyurulmasını, misafirlerin hava durumu ve otel bilgilerine ulaşmasını sağlıyor.

HSIA (High Speed Internet Access)

Hoteza’nın HSIA ürünü ise otellerde en sık şikayet edilen bir konuya yani internet hizmetine çözüm oluyor. İnternet bağlantısını otelin her noktasına mevcut hızda eşit olarak dağıtıyor. Otel misafirleri veya ziyaretçilerin kolaylıkla internete bağlanmalarım sağlayan sistem, bilgi işlem departmanına farklı şikayetleri çözmeleri ve yenilikler için zaman kazandırıyor.

Hoteza sistemleri ile ülkemizin turizm sektörü belki de altın çağına girmeye hazırlanıyor. Otel misafirlerine her yönden kolaylık sağlayan ve teknolojinin tüm imkanlarını kullandıran Hoteza ürünleri, Türkiye’nin otelcilik sektöründe yeni bir çağ başlatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.