Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Birkaç Oyun inceleyelim

                                                                      ABSOLVER

YAPIM SLOCLAP DAĞITIM DEVOLVER DIGITAL TÜR AKSİYON PLATFORM PC, PS4, XBOX ONE ÇIKIŞ TARİHİ 2017

 

Absolver aslında ilk defa E3 önce­sinde duyurulan ve Watch Dogs üzerinde çalışmış geliştiriciler tarafın­dan kurulan Sloclap firmasının bizlere sunduğu bir oyun. Bununla birlikte oyun gerçek potansiyelini PSX 2016 sırasında yapılan sunumla gösterdi diyebiliriz. Absolver’da yüzünde bizi ölümden, açlıktan ve susuzluktan koruyan gizemli bir maske ile uyanan ve “prospect tabir edilen bir savaşçıyı canlandırıyoruz.

Multiplayer ağırlıklı olarak tasarlanan oyunda, haritada dolaştıkça bizim gibi diğer “prospect”ler ile karşılaşıyoruz ve bu noktada devreye oyunun en önemli tarafı, yani For Honor benze­ri dövüş mekanikleri giriyor. Doğru zamanda doğru yere hareket etmek ve silahımızla bitirici hamleyi karşı taraf­tan önce yapmak zorundayız, üstelik oyunda farklı dövüş stilleri ve teknikler de bulunacak.

                                                                                                                                                                                                                                                                   VANE

YAPIM FRIEND & FOE DAĞITIM FRIEND & FOE TÜR ADVENTURE PLATFORM PS4 ÇIKIŞ TARİHİ 2017

 

 

2012 yılında piyasaya sürülen Journey, son yıllarda karşılaştığımız en müstesna yapımlardan biriydi. Tek kelime bile metin içermemesine rağmen bizi muhteşem bir maceraya çıkartmış, kısa oyun süresi ile de tadını damağımızda bırakmıştı. Vane’de de bilinmeyen, göze de pek tekin gelmeyen bir dünyadayız ve keşfederek, parçaları bir araya getirerek ilerleyip tüm bu olan bitenler ile alakalı sorulara yanıt aramaya çalışıyoruz. Bunu yaparken de vaktimiz kı­sıtlı zira korkunç bir fırtına yolumuzun üze­rinde ve giderek de yaklaşmakta. Daha ilk görüntüde içimizin ısındığı bu indie yapım önümüzdeki yıl içinde piyasada olacak ve beklentilerimiz de gayet yüksek. Özellikle de atmosferik etkili macera oyunlarını se­viyorsanız şimdiden listenize alabilirsiniz, umuyoruz değecektir de.

 

                                                                     DREADNOUGHT

YAPIM YAGER DAĞITIM GREY BOX TÜR SİMÜLASYON PLATFORM PC, PS4 ÇIKIŞ TARİHİ 2017

Dead Island 2 konusunda Deep Silver’ın beklediği performansı gösteremeyip kendi yoluna giden firma, World of Warships’in uzay gemili versiyonu olarak adlandırabileceğimiz ve 29 Nisan tarihinden beri PC’de kapalı beta aşamasında yer alan oyunları ile hayli ses getireceğe benziyor. PlayStation’da free to play tipinde fazla sayıda oyun olmadığından mütevellit hayli ilgi çekeceğini tahmin ediyoruz (PC’de denedik, oyun güzel!)

                                                                   NIER: AUTOMATA

 

YAPIM PLATINUM GAMES DAĞITIM SQUARE ENIX TÜR JRPG PLATFORM PC, PS4 ÇIKIŞ TARİHİ 7 MART 2017

Nier Automata, batıda bizim beklediğimizden çok daha önce piyasaya sunulacak. Oyunun yapımcı koltuğunda bu aralar bir taraftan Scalebound ile uğraşan Platinum Games bulunmakta ancak Taro Yoko halen proje direktörü ve bu durum da oyun için bir artı.

Kısaca ilk oyunu beğendiyseniz genel yaklaşım anlamında büyük değişiklikler beklemiyoruz ki şimdiye kadar gördüklerimiz de bunu dogrular nitelikte.

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.