Samsung CHG70 QLED HDR Kavisli Oyuncu Monitörü

Samsung CHG70 QLED HDR Kavisli Oyuncu Monitörü ile eşsiz bir oyun deneyimi sizi bekliyor.

Oyuncuların de­ğişen öncelikleri de bu ürünlerin gelişi­mini doğrudan etkiliyor ve aralarından birtanesinin donanım bileşenleri için­deki önemini giderek artırmış durumda; oyunculara yönelik monitörler.

Neden farklı?

Günümüzde oyunların grafikleri gide­rek gelişiyor, çok daha kompleks yapay zeka algoritmaları ve çok daha yete­nekli fizik motorları kullanılıyor. Tüm bunlar sistem gereksinimlerini yükselt­tiği gibi birbiriyle uyumlu, performans konusunda darboğaz yaratmayacak parçalar ile konfigüre edilmiş oyun sistemlerine olan ihtiyacı artırmış du­rumda. Samsung CHG70 QLED HDR Kavisli Oyuncu Monitörü de bu ihti­yaçlar doğrultusunda geliştirilmiş bir monitörve size daha önce görmedi­ğiniz kadar zengin bir oyun deneyimi vadediyor.

27″ ve 32″ inçlik modelleri ile oyuncu­lara sunulan CHG70,144Hz tazeleme hızı ve 1ms (MPRT) tepki süresi ile son derece akıcı bir oyun deneyimi sunu­yor. Hangi tür oyun seviyor olursanız olun size farkını ilk saniyeden itiba­ren hissettirecek olan CHG70, WQHD çözünürlüğü (2560 x 1440) destekliyor ve %125 sRGB değeri ile DCI-P3 renk standardına sahip.

HDR ve FreeSync 2 CHG70‘in oyun deneyiminizi değiştir­meye yönelik en önemli özelliklerinden birisi de HDR desteği sayesinde daha önce görmediğiniz kadar parlak ve canlı renkler sunması. VA panelin kullanıldığı CHG70 serisi, 3000:1lik kontrast oranı 600cd/m2 parlaklığa sahip. Bu özellik­ler HDR’ın sunduğu renk teknolojisi ile birleşerek daha ilk saniyeden kalbinizi çalacak ve vazgeçemeyeceksiniz. Oyuncular için canlı renkler ve düşük gecikme süresi kadar önemli olan bir diğer özellik ise kare hızı çıkışını (Display Port kullanıldığında) 48-144Hz arasında stabilize ederek istenmeyen atlamaları azaltan AMD FreeSync 2 teknolojisi. FreeSync 2, CHG70’te bulunan LFC özelliği sayesinde oyunlarda düşük kare sayısı aldığınız zamanlarda bile devre­ye giriyorve görüntüdeki yırtılmaları engelleyerek akıcı ve yüksek kalitede bir oyun deneyimi sağlıyor.

Tüm bu teknik üstünlüklerinin yanında şık tasarımı, ergonomik yapısı ve 1800R kavisli WQHD ekranıyla Samsung CHG70, eşsiz bir oyun dene­yimi arayan, atmosferin içinde kaybol­mak isteyen mükemmeliyetçi oyuncular için geliştirilmiş bir ürün.

Daha önce hiç tanık olmadığınız kadar muhteşem bir oyun deneyimi sizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.